Представники Коломийчиської громади взяли участь у відзначенні річниці утворення Луганської області
Представники Коломийчиської громади на чолі з начальницею Коломийчиської сільської військової адміністрації Галиною Радченко взяли участь у відзначенні річниці утворення Луганської області. Захід пройшов на території Національного музею народної архітектури та побуту України «Пирогово» в Києві 3 червня.

На гостей заходу чекали офіційні привітання, концертна програма, виставки майстрів деокративно-ужиткового мистецтва Луганщини та виставка сувенірів військових, презентація мініатюр народних костюмів та фотосесія у національних костюмах.

Під час офіційної частини були відзначені видатні представники Луганської області за особистий внесок у розвиток та захист Луганщини. Серед них житель села Райгородка Коломийчиської громади. Голова Луганської військової адміністрації Олексій Харченко вручив Андрію Ширкову обласну відзнаку — Знак пошани «Захиснику Луганщини» за особистий внесок під час захисту Луганської області у лавах територіальної оборони.


Коломийчиська громада була представлена фотографіями та символами громади, виробами деокративно-ужиткового мистецтва місцевих майстрів, вишитими бісером картинами від жителів громади. Не обійшлося без смаколиків, якими пригощали всіх охочих.


Начальниця Коломийчиської адміністрації Галина Радченко вітає всіх жителів громади з Днем народження Луганської області, висловлює подяку всім за допомогу і підтримку в організації виставки, а кожному жителю Коломийчиської громади бажає мирного неба над головою та віри у Перемогу України!

