Представники Коломийчиської громади на чолі з начальницею Коломийчиської сільської військової адміністрації Галиною Радченко взяли участь у відзначенні річниці утворення Луганської області. Захід пройшов на території Національного музею народної архітектури та побуту України «Пирогово» в Києві 3 червня.

Фото без опису

На гостей заходу чекали офіційні привітання, концертна програма, виставки майстрів деокративно-ужиткового мистецтва Луганщини та виставка сувенірів військових, презентація мініатюр народних костюмів та фотосесія у національних костюмах.

Фото без опису

Під час офіційної частини були відзначені видатні представники Луганської області за особистий внесок у розвиток та захист Луганщини. Серед них житель села Райгородка Коломийчиської громади. Голова Луганської військової адміністрації Олексій Харченко вручив Андрію Ширкову обласну відзнаку — Знак пошани «Захиснику Луганщини» за особистий внесок під час захисту Луганської області у лавах територіальної оборони.

Фото без опису

Фото без опису

Коломийчиська громада була представлена фотографіями та символами громади, виробами деокративно-ужиткового мистецтва місцевих майстрів, вишитими бісером картинами від жителів громади. Не обійшлося без смаколиків, якими пригощали всіх охочих.

Фото без опису

Фото без опису

Начальниця Коломийчиської адміністрації Галина Радченко вітає всіх жителів громади з Днем народження Луганської області, висловлює подяку всім за допомогу і підтримку в організації виставки, а кожному жителю Коломийчиської громади бажає мирного неба над головою та віри у Перемогу України!

Фото без опису