Вітаємо!

28 січня на пленарному засіданні сесії Коломийчиської сільської ради, заступник голови Сватівської райдержадміністрації Борис Руденко, а також сільський голова Олександр Мартовицький привітали і вручили Тетяні Марчук посвідчення та нагрудний знак до почесного звання «Мати-героїня».

Вітаємо!

Сьогодні святкує свій День народження начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Коломийчиської сільської ради Колієва Олена Геннадіївна.

Вітаємо!

Шановні колеги та ветерани органів місцевого

Вітаємо!

Шановні військовослужбовці, захисники та захисниці

Вітаємо!

Коломийчиська сільська рада щиро вітає З Днем народженням старосту Ковалівського старостинського округу Гнесь Марину Олексіївну.

Вітаємо!

Сьогодні святкує свій День народження депутат Коломийчиської сільської ради 8 скликання Ціпко Юрій Юрійович.