Для надійного захисту населення, працівників та службовців об’єктів  Коломийчиської сільської ради від можливих наслідків НС техногенного, природного, соціально-політичного та екологічного характеру використовуються місця для укриття - захисні споруди,підвальні приміщення, найпростіші укриття (підвали приватних будинків та погріб).

На території Коломийчиської сільської ради місця для укриття розташовані за адресами:

с.Райгородка:

підвальне  приміщення гімназії за адресою:с. Райгородка  вул.Конопліна,5а

с.Куземівка:

ЗС(захисна споруда) – підвальне приміщення старостату (колишня сільрада)  адресою: Куземівка вул. Молодіжна,7

с.Коломийчиха:

підвальне приміщення сільського клубу за адресою: с. Коломийчиха вул. Польова,39; підвальне приміщення Коломийчиського ліцею за адресою:  с. Коломийчиха  вул. Польова, 36

с.Стельмахівка: підвальне приміщення адмінприміщення старостату  (колишня сільська рада) за адресою: с.Стельмахівка,вул.Шкільна 5;

підвальне приміщення  будинок культури за адресою:  с.Стельмахівка, вул.Шкільна 4 а.

Інше населення укривається у найпростіших укриттях (підвалах приватних будинків) загальна кількість  953 .

1. На входах до захисних споруд  призначених для укриття населення встановлено визначені нормативними документами покажчики руху та інформаційні таблички, де зазначено № укриття,місце знаходження ключів,ПІБ та номер телефону відповідальної особи.
  2. Приміщення захисних  та місць для укриття  знаходяться в задовільному  стані.
  3. Серед населення громади проводиться роз’яснювальна робота щодо організації укриття у захисних спорудах та правил зайняття таких споруд і перебування у них.