Ставай у стрій до найкращих!

92 ОШБр імені кошового отамана Івана Сірка – це досвідчений військовий колектив, який воює з росіянами вже десять років!

10 років спротиву окупації Криму та початку війни

26 лютого в Україні відзначатимуть 10 років початку спротиву окупації Криму та початку війни, яку розгорнула росія проти України. У 2020 році Президент України Володимир Зеленський видав відповідний Указ, яким встановив 26 лютого День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Громада - Захисникам і Захисницям: виплата грошової допомоги

20 лютого відбулося перше в цьому році онлайн-засідання комісії з питань виплати грошової допомоги Захисникам та Захисницям, які беруть/брали безпосередню участь у стримуванні збройної агресії рф проти України.

Вітаємо всіх співвітчизників з Днем Державного Герба України!

19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила Постанову про Державний Герб незалежної України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті – національний символ українців часів визвольних змагань XX століття, який має статус малого герба та є головним елементом майбутнього великого герба.

Прозорість і підзвітність: до НАЗК направлено інформацію про порушників правил декларування доходів

За дорученням Артема Лисогора, керівника робочої групи «Прозорість та підзвітність», триває перевірка додержання посадовими особами правил подання декларацій осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2022-2023 роки.

Інформаційні матеріали до Дня героїв Небесної Сотні

20 лютого Україна вшановуватиме пам'ять Героїв Небесної Сотні. Саме цей день 2014 року став переломною датою надії на краще майбутнє. 10 років тому багатонаціональний український народ пробудився і вступив у смертельну битву з тиранією за своїх дітей, за свою гідність та честь.