1 жовтня о 9-й ранку в Україні відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок російської агресії

Щороку у жовтні українці вшановують захисників України, які вже дев'ятий рік дають відсіч російській агресії. У воєнний час це безсумнівно найважливіше державне, адже тільки завдяки військовим, медикам і волонтерам Україна зберегла свою незалежність.

Державні, церковні та неофіційні свята в Україні у 2023-2024 роках

З 1 вересня 2023 року Україна перейшла на святкування державних, церковних та неофіційних свят за новоюліанським календарем (на 13 днів раніше). Ухвалила це рішення Православна церква України на архієрейському соборі в Києві.

Як онлайн отримати дублікати свідоцтв та витягів із ДРАЦС через Дію

Громадяни мають можливість отримати дублікати документів, у тому числі – свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану та витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян. І все це можна замовити усього за кілька кліків, не виходячи з дому.

Назавжди в пам’яті людській та в строю з побратимами

Вчора виповнилося дев’ять днів як, захищаючи Україну, загинув наш земляк, уродженець села Райгородка, лейтенант Микола Доценко. Хлопця поховали з почестями в місті Остер, що на Чернігівщині, де він служив та проживав до війни. Проводжали його і представники Коломийчиської громади.

Український уряд ухвалив Стратегію подолання гендерного розриву в оплаті праці до 2030 року

Кабінет міністрів України ухвалив Стратегію подолання гендерного розриву в оплаті праці до 2030 року та операційний план з реалізації стратегії до 2025 року. Документ розроблений з метою забезпечення планомірного та неухильного зменшення розриву в оплаті праці жінок та чоловіків за працю рівної цінності.

Допомога внутрішньо переміщеним особам Коломийчиської громади

21 вересня відбулось онлайн-засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Коломийчиській сільській військовій адміністрації під головуванням заступниці начальниці Людмили Павлової. Розглядалося питання щодо забезпечення нагальних потреб внутрішньо переміщених громадян Коломийчиської громади.