ЗВІТ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

КОЛОМИЙЧИСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ЗА 2021 рік

 

Минув рік після великої втрати для нашої громади та всієї Сватівщини.

21 січня 2021 року пішла з життя людина з великої літери, досвідчений і висококваліфікований спеціаліст своєї справи та просто чудова людина  —  Надоля Ніна Миколаївна.

Ніна Миколаївна все життя пропрацювала у сільському господарстві. Була депутатом Сватівської районної ради чотирьох скликань поспіль та депутатом сільської ради. Вона завжди відповідально ставилася до своїх службових та громадських обов’язків, неодноразово нагороджувалася відзнаками державного, обласного та районного рівнів.

Народилася Ніна Надоля 31 січня 1954 року в Луганську. Закінчила Луганський сільськогосподарський інститут та отримала вищу освіту за спеціальністю - економіст-організатор сільськогосподарського виробництва. Після закінчення інституту два роки працювала економістом в колгоспі «Перемога» Міловського району Кіровоградської області. З 1978 по 1981 роки працювала економістом в колгоспі ім. Мічуріна Сватівського району, а потім рік головним економістом в колгоспі «Коломийчанський» Сватівського району.

Після реформування колгоспу в агрофірму «Лан» Ніна Миколаївна майже 20 років займала посаду директора. Постійно брала активну участь у розвитку громади, була активним учасником та спонсором багатьох заходів місцевого і районного рівнів.

Пам'ять про Ніну Надолю залишиться навічно світлою.

Сільський голова Олександр МАРТОВИЦЬКИЙ та депутатський корпус Коломийчиської сільської ради

 

 

 

 

Шановні жителі громади!

 

    Прийміть найщиріші вітання з наступаючим Новим 2022 роком!

    Рік 2021 був непростим, як для нашої громади так і для кожного з нас. Про те я переконаний, що завдяки щоденній наполегливій спільній праці ми не тільки справимося з усіма випробуваннями, що випали нам у 2021 році, але й неодмінно примножимо здобутки нашої громади.

     Дорогі жителі та гості, я та депутатський корпус Коломийчиської сільської ради звертаємося до Вас із найщирішими побажаннями міцного здоров’я, родинного тепла та злагоди, щирих думок та помислів, оптимізму та незгасимої віри у власні сили та можливості, нехай усі невдачі та неприємності залишаться за порогом старого року, а новий принесе натхнення, наснагу та сили для здійснення усіх задумів та планів.

     Все, що вас радувало у 2021 році, обов’язково знайде продовження у наступаючому.

     Нехай Новорічні свята подарують Вашим родинам Господнє благословення, а сяйво новорічної ялинки зігріє Ваші серця, а у Ваших оселях завжди буде достаток, мир та злагода!

 

Будьте здорові та щасливі!

 

З Наступаючим Новим 2022 роком!

 

З повагою

    сільський голова та депутатський корпус Коломийчиської сільської ради

 

        

Інформація

про Програму Президента України –

надання допомоги «єПідтримка»

(виплати по 1000 грн)

Президентом України оголошено Програму підтримки легального бізнесу, який постраждав від запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів під час пандемії COVID-19, шляхом стимулювання попиту серед громадян (далі – Програма).

Попередньо Програмою передбачатиметься надання державою підтримки в розмірі 1 000 гривень повнолітнім громадянам, що щеплені двома дозами вакцини проти COVID-19. За ці кошти громадяни зможуть придбати абонемент у спортзал чи фітнес-клуб, відвідати кінотеатр, театр, музей, концертний зал або купити квитки для мандрівок усередині країни – на внутрішні авіа- та залізничні рейси. 

Обов’язковою вимогою участі громадян у Програмі є наявність т.з. «зеленого сертифікату», підтвердженого у мобільному застосунку Дія.

Взяти участь у Програмі на першому етапі можна буде через мобільний застосунок Дія. Громадянин, що бажає взяти участь у Програмі, обирає в Дії послугу «єПідтримка», проходить перевірку на відповідність встановленим критеріям, відкриває в онлайн-банку віртуальний рахунок та отримує на нього гроші. Віртуальні рахунки – безкоштовні, комісій за обслуговування не буде. Більшість операцій в Дії здійснюється автоматично. У подальшому планується запустити оффлайн-сервіс.

Така Програма дозволить здійснити підтримку сфер діяльності, які постраждали від карантину більше за інших, а саме: заклади культури, заклади фізкультурно-оздоровчого спрямування і внутрішні пасажирські перевезення. У подальшому планується збільшити перелік сфер діяльності.

До Програми можуть долучитися суб’єкти господарювання, які надають послуги у зазначених вище сферах.

Термін дії Програми становитиме 1 рік (з 19.12.2021 до 18.12.2022).

Передбачається, що обсяг коштів на цілі Програми у 2021 р. становитиме не менше 3 млрд грн. У подальшому обсяг коштів буде визначений додатково.

Наразі Урядом України, зокрема Мінекономіки, опрацьовується механізм нормативно-правового врегулювання реалізації Програми.

 

         

Програма цільового фінансування вразливих категорій бізнесу
під час карантину
«єПідтримка»

 

Участь у житті суспілства
Волонтери


 

 

 

 

Допомога ЗСУ!

Продовжуємо допомагати ЗСУ, щоби наші захисники завжди відчували нашу безумовну підтримку!

До уваги осіб з інвалідністю!

Міністерство соціальної політики України в межах реформування процесів надання соціальних послуг особам з інвалідністю працює над створенням дієвої інклюзивної системи, спрямованої насамперед на забезпечення для осіб з інвалідністю всіх можливостей для реабілітації, гідного догляду (за необхідності), соціалізації, навчання, працевлаштування, досягнення економічної самостійності у безбар’єрному суспільстві.

Привітання зі святом!

1 червня - День захисту дітей! Дорогі хлопчики та дівчатка нашої громади! Прийміть вітання зі святом від начальника Коломийчиськоі СВА Галини Радченко . https://fb.watch/kUhPJcPuN4/