Діти Коломийчиської громади відкрили сезон відпочинку

У 2024 році виявили бажання оздоровитися та відпочити десять дітей Коломийчиської громади, в тому числі двоє дітей-сиріт, які перебувають під опікою. На даний час в громаді зареєстровано 12 дітей пільгових категорій: двоє — діти-сироти, шестеро — з багатодітних родин та чотири дитини з родин учасників бойових дій. Батьки десятьох дітей погодилися відправити їх на оздоровлення.

Прозорість та підзвітність: держслужбовці вивчали особливості проведення державних закупівель під час воєнного стану

Підвищення довіри громадян до влади через відкритість державних послуг та боротьба з корупцією у ключових функціях держаного управління – мета ініціативи Президента України «Прозорість та підзвітність».