Торгівля людьми, трудова та сексуальна експлуатація в умовах війни

Вимушені переселенці в умовах війни є надзвичайно вразливими до потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, трудову та сексуальну експлуатацію. Ці ситуації можуть проявлятися по-різному та торкнутися кожного.

Небезпека може бути поруч. Перевіряй інформацію! Проконсультуйся!

Куди звертатися, якщо Ви стали жертвою торгівців людьми

18 жовтня визнано Міжнародним днем ​​боротьби з торгівлею людьми. Цей день служить важливим нагадуванням про поточну глобальну кризу, пов’язану з торгівлею людьми, серйозним порушенням прав людини, від якого страждають мільйони людей у ​​всьому світі. Він спрямований на підвищення обізнаності про тяжке становище жертв і мобілізацію дій для боротьби з цим жахливим злочином. В Україні ця проблема загострилася через війну та соціальну нестабільність.

Бережіть себе та своїх рідних від сексуального рабства

На сьогодні для українців, в умовах воєнного стану, ризик потрапляння в ситуацію торгівлі людьми як всередині країни, так і за її межами став ще більшим. Багато громадян переїхали із зони бойових дій в інші регіони або за кордон та шукають нову роботу.

Навіщо в Коломийчиській громаді призначили відповідальну особу у сфері протидії торгівлі людьми

З метою оперативного реагування на випадки торгівлі людьми розпорядженням начальника Коломийчиської СВА  від 08.01.2024 року № 1-од  призначено відповідальну особу у сфері протидії торгівлі людьми на території Коломийчиської сільської територіальної громади. Такою особою стала начальник відділу з питань забезпечення соціальних та публічних послуг Неля Гайдидей.