Поліцейські офіцери громад у Луганській області

15 вересня о 16:48  ·

Поліцейські провели з дітьми урок з безпеки дорожнього руху

Сьогодні, 15 вересня, з самого ранку поліцейський офіцер #Сватівська_ТГ Олександр Власов та ювенальні поліцейські завітали у гості до вихованців КЗДО "Журавка", аби нагадати малечі правила дорожнього руху.

Поліцейські в ігровій формі розповіли дітям як необхідно поводитися на дорозі і біля неї, де можна гратися, а де - небезпечно. Також гості в погонах звернули увагу і на те, що дорожньо - транспортні пригоди можуть трапитися і у дворі, тому необхідно бути уважними та обережними завжди.

Дітки захоплено дивились на «гостей у формі» та з великою цікавістю брали участь у розмові. Крім цього, малеча підготувала подарунки для поліцейських - тематичні малюнки, які тепер будуть прикрашати їх робочі кабінети.

Наприкінці заходу малечу познайомилися з професією поліцейського. Діти із задоволенням посиділи у службовому автомобілі з проблисковими маячками та голосно перевірили гучномовець.

Сватівський Районний Відділ Поліції

#ПОГ #поліцейський_офіцер_громади #TCPO_Ukraine #Я_ТУТ

07.09.2021 р.

На Сватівщині розпочався сезон полювання на пернату дичину: які норми і скільки він триватиме | Сватове.Ci