ПАМ’ЯТКА «Як повідомити про корупцію на Єдиному порталі повідомлень викривачів»

Особа у разі, якщо їй стала відома інформація про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України “Про запобігання корупції” (далі — Закон) з боку посадових осіб сільської військової адміністрації, підприємств, установ, закладів та організацій, що знаходяться в управлінні сільської військової адміністрації, може подати на Єдиному порталі повідомлень викривачів (далі - Портал) відповідне повідомлення, в тому числі — анонімне.

ІНФОРМАЦІЯ про обробку персональних даних працівників та контрагентів

З повагою до своїх працівників, контрагентів (фізичних осіб, які надають послуги сільській військовій адміністрації, та фізичних осіб — отримувачів послуг від сільської військової адміністрації, персональні дані яких обробляють під час реалізації договірних відносин) та вимог законодавства Коломийчиська сільська військова адміністрація прагне забезпечувати всі ваші права та гарантії, у т. ч. щодо захисту ваших персональних даних.

Пам’ятка «Про особливості застосування обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності у період дії воєнного стану»

03.08.2022 набрав чинності Закон України “Про внесення змін до Закону України “Про запобігання корупції” щодо особливостей застосування законодавства у сфері запобігання корупції в умовах воєнного стану”, яким, серед іншого, були встановлені особливості застосування обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності у період дії воєнного стану.