Символи Коломийчиської громади
Опис герба та прапора Коломийчиської сільської об’єднаної територіальної громади
Герб - Геральдичний опис (блазон):
Щит подається в декоративному картуші, у стилі українського бароко, розробленому і рекомендованому Українським геральдичним товариством. Щит, закруглений знизу, так званого іспанського типу, накладений на декоративний жовто-золотий картуш, та доповнений внизу колосками. Увінчаний золотою сільською короною (з п'яти колосків).
Геральдичний щит пiвкруглої форми має співвідношення сторін 5:6.
В центрі щита на світло-синьому полі колесо (коло), з декоративним вишиваним орнаментом, всередині якого на зеленому полі соняшник з двадцяти однією пелюсткою, що символізують кількість населених пунктів які об’єдналися в Коломийчиську сільську громаду. Від центра кола щит розділений жовтими лініями на чотири частини.
У верхній правій частині розташовано зображення церкви, що символізує розташування в с. Кармазинівка скиту Святогорської Успенської Лаври. У верхній лівій частині зображено бджілку, що символізує працьовитість мешканців громади та безліч пасік, що зазвичай розташовуються на теренах громади.
Коло знизу омивається біло-синьою хвилястою стрічкою, що символізують річки Жеребець та Реуха, що протікають територією громади та ставки, де за легендами ідучи шляхом з Харкова, Куп’янська на Сватову Лучку та Старобільськ, проїжджі зупинялися біля цих озер, щоб напоїти худобу, помитися, відпочити.
За їх круглорічну доступність, чистоту озер назвали «мийками», а зупинку «Коломийкино».
Нижче на зеленому полі запашний коровай з сіллю на вишиваному рушнику, що символізує гостинність та заможність мешканців громади.
Знизу на картуші щита напис – назва адміністративно-територіального об’єднання - «Коломийчиська об’єднана територіальна громада» та дата створення 2018 рік.
Прапор є прямокутним полотнищем розділений на дві частини: зверху – зелена, знизу – блакитна. Частини розділені хвилястою білою смужкою. Посередині прапора – герб громади.
Кольорове рішення
Кольорова блакитно- жовта та біло-зелена гама відзеркалює кольори Слобожанського краю.
Червоний колір – символізує право, силу, мужність, хоробрість.
Синій – символізує славу, честь, вірність, щирість, велич, краса, ясність, справедливість, відданість. У даному випадку колір води, або водойм (річки; озера тощо).
Зелений – символ надії на злагоду, мир і спокій, стабільності, родючості землі та добробуту, також символ природного ландшафту, який притаманний для даної території.
Білий — символізує надію та мудрість.
Жовтий – символізує повагу, багатство, милосердя, справедливість, силу, віру, постійність.