Робоча поїздка керівництва до міста Дергачі Харківської області.

Начальниця Коломийчиської сільської військової адміністрації Галина Радченко разом із своєю заступницею Людмилою Павловою 5 вересня відвідали місто Дергачі, де зустрілися із заступницею голови Дергачівської міської ради Інгою Токаренко. Метою зустрічі було обмін досвідом щодо організації роботи органів влади та шляхи вирішення соціальних проблем, з якими стикаються мешканці на прифронтових та деокупованих територіях.На території Дергачівської міської ради проходили бойові дії і зараз ця територія вважається зоною підвищеної небезпеки, тому що розташована біля кордону.

Департаменту економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності ЛОДА

За сприяння Департаменту економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності ЛОДА сформовано, актуальну на вересень місяць, інформацію про державні та міжнародні програми підтримки підприємництва, у тому числі грантову допомогу, та інші ініціативи, спрямовані на розвиток бізнесу. 🗨Сподіваємось, що така інформація буде корисна усім українцям, не тільки підприємцям, які вже розвивають бізнес та потребують допомоги, але й тим, хто тільки планує розпочати власну справу.  🤝Участь в урядових та донорських програмах допоможе зберегти та розвинути бізнес, зберегти робочі місця і створити нові та підтримати економіку України.  👉Більш детальна інформація за посиланням  https://drive.google.com/file/d/1ZGY2glNBlW4sdCJIuxBasicryIT7f6vo/view

Асоціація міст України інформує: «Військовий ПДФО: розрахунки й аргументи від Асоціації міст України.

Як місцеве самоврядування використовує військовий ПДФО, скільки його отримано й використано, що потрібно робити з цим податком обґрунтовують в Дзеркалі тижня Олександр Слобожан, Виконавчий директор Асоціації міст України та Оксана Продан, Радниця Голови Асоціації міст України на підставі данних 754 громад.

Катерина Безгинська проінспектувала надання соціальних, адміністративних та гуманітарних послуг у хабах Нижньодуванської та Попаснянської громад

Заступниця начальника Луганської обласної військової адміністрації Катерина Безгинська перевірила роботу гуманітарних хабів цих громад у Харкові.

Привітання з Днем Знань від начальника Коломийчиської СВА Галини Радченко

З 1 вересня! Нехай цей рік буде набагато яскравішим, крутішим та успішнішим, ніж минулий, і нехай попереду чекає багато відкриттів, звершень і блискучих перемог. Учися, дій, мрій, працюй, старайся, вір і перемагай!

Пам’ятаємо і будемо пам’ятати.

Це не єдиний день у році, коли ми згадуємо, віддаємо шану, розповідаємо про тих, хто віддав життя, щоб відстояти Україну, її державність, незалежність і соборність. Але це особливий день, нагода для всіх у суспільстві разом зосередитися на пам’яті, шані і вдячності.

Україна була, є і буде !

Працівники Коломийчиськоі СВА та підпорядкованих установ створили спільний фотоколаж до Дня Незалежності України!