До уваги мешканців Луганщини, житло яких залишилося неушкодженим під час військової агресії російської федерації

Луганською обласною військовою адміністрацією запроваджується збір інформації про вціліле житло в Луганській області, власники якого бажають отримати компенсацію за таке житло за умови юридично оформленої відмови від права власності на нього на користь держави Україна у разі потенційної появи такої можливості та наявності необхідних фінансових ресурсів.

Кредити під 0% на встановлення електростанцій для домогосподарств – Уряд презентував нову програму

Українці матимуть змогу самостійно забезпечувати себе електроенергією. Відповідні кроки для стимулювання розвитку альтернативних джерел електроенергії та переходу домогосподарств на альтернативні джерела енергоспоживання презентував Уряд під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

Безкоштовне санаторно-курортне лікування дітей в санаторії "Косів"

КНП «Коломийчиський ЦПМСД спільно з департаментом охорони здоров’я Луганської облдержадміністрації повідомляє, що протягом 2024 року продовжується безкоштовне санаторно-курортне лікування дітей Луганської області, які потребують оздоровлення, лікування або реабілітацію органів дихання в Державному закладі спеціалізований (спеціальний) санаторій «Косів».

Яке питання розглядали на засіданні Координаційного центру підтримки цивільного населення при Коломийчиській СВА

4 липня пройшло чергове онлайн-засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Коломийчиській сільській військовій адміністрації під головуванням керівниці центру Людмили Павлової.

Залучення громадськості сходу України  до відновлення своїх громад

Представниця Коломийчиської військової адміністрації Оксана Пилипчук 4 липня в Києві взяла участь у засіданні круглого столу з питання поступового формування концептуальних і правових засад інституційного відновлення Луганської та Донецької областей після деокупації, яке поєднує аналітичну складову та широке залучення до обговорення розроблених пропозицій по різним напрямкам.

Ваше здоров’я: Поради про харчування та  пиття  у спеку

Вже тиждень в Україні стовпчики термометрів тримаються вище 30-градусної відмітки і найближчим часом опускатися не збираються. Щоб зберігати здоров'я і добре самопочуття у спеку, потрібно дотримуватися деяких правил у харчуванні. Декілька порад від фахівців Коломийчиського центру первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД).

Діти з Коломийчиської громади приїхали відпочивати на Закарпаття

В рамках цільової Програми оздоровлення та відпочинку 4 липня до дитячого табору «Двіжок» в місто Іршава поїхали на відпочинок діти Коломийчиської громади. З Києва наших дітлахів, окрім їхніх батьків, проводжала начальниця відділу освіти, культури, молоді та спорту Коломийчиської сільської ради Олександра Маслякова.