Пам’яті героя-земляка Миколи Доценка. Сумна звістка накрила Коломийчиську громаду та всю Сватівщину.

Злетів на небо наш Янгол-охоронець – уродженець с. Райгородка Микола Доценко. Хлопцю було всього 27 років. Закінчив Райгородську школу, а потім Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля. Захищати рідну землю пішов ще у серпні 2021 року – був учасником АТО/ООС. Завжди веселий та усміхнений, любив свій рідний край, свою країну, шанував батьків та земляків. Був офіцером спеціального штурмового полку та мріяв якнайшвидше звільнити рідну землю від ворога.

Тиждень громадянського суспільства в Україні!

В період з 11 вересня до 17 вересня 2023 року проводиться Тиждень громадянського суспільства в Україні, організатором якого виступає Міністерство культури та інформаційної політики України.

«Золотий хрест» від Головнокомандувача Залужного отримав наш земляк з Куземівки

Дев’ятнадцятирічний Михайло Зеленько, отримав одну з найпрестижніших відзнак Головнокомандувача ЗСУ – «Золотий хрест». Цією відзнакою нагороджують військових за успішне виконання бойових завдань під час проведення об'єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій з підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності.

Інститут політико-правових та релігійних досліджень оголошує результати конкурсу на здобуття Всеукраїнської літературно-мистецької премії «Київська книга року» - 2023.

Інститут політико-правових та релігійних досліджень оголошує результати конкурсу на здобуття Всеукраїнської літературно-мистецької премії «Київська книга року» - 2023. Захід ініційовано і проведено Інститутом політико-правових та релігійних досліджень за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Європейської культурної асамблеї, Національної спілки письменників України, Київської міської державної адміністрації. Метою Премії є підтримка творчих діячів, відзначення авторів, видавництв, представників творчої спільноти, які зробили значний внесок у популяризацію української книжки, популяризація творчості, утвердження високих мистецьких стандартів у національному письменстві і літературній критиці, створення умов для творчого зростання.

Військовий ПДФО: розрахунки й аргументи від Асоціації міст України.

Як місцеве самоврядування використовує військовий ПДФО, скільки його отримано й використано, що потрібно робити з цим податком обґрунтовують в Дзеркалі тижня Олександр Слобожан, Виконавчий директор Асоціації міст України та Оксана Продан, Радниця Голови Асоціації міст України на підставі данних 754 громад.

Шановні мешканці Луганщини!

Спрощена процедура реєстрації дозволяє отримувати послуги Луганської обласної служби зайнятості онлайн.

Шановні роботодавці та підприємці Луганщини!

Луганська обласна служба зайнятості нагадує роботодавцям, які релокувалися з окупованої території нашої області, продовжують працювати чи намагаються відновити або розпочати свій бізнес в будь-якому куточку країни, про можливість отримати послуги онлайн.