«Деокупація громади: що далі?...» — зустріч представниць військових адміністрацій південно-східної України

Начальниця Коломийчиської військової адміністрації Галина Радченко взяла участь у заході «Деокупація громади: що далі?...», який проходив з 5 по 7 липня у Києві. Учасниками зустрічі були представниці військових адміністрацій як окупованих, так і звільнених територій Запорізької, Херсонської, Харківської та Луганської областей, які вмотивовані на відновлення та розвиток своїх громад після закінчення війни та деокупації територій.

На базі Нижньодуванського хабу обговорили питання надання послуг переселенцям з Луганщині

8 липня начальниця Коломийчиської військової адміністрації Галина Радченко разом із очільником Сватівського району Олегом Сліпцем відвідали у Харкові хаб Нижньодуванської громади, де зустрілися із першим заступником начальника Луганської обласної військової адміністрації Олексієм Смирновим.

До уваги мешканців Луганщини, житло яких залишилося неушкодженим під час військової агресії російської федерації

Луганською обласною військовою адміністрацією запроваджується збір інформації про вціліле житло в Луганській області, власники якого бажають отримати компенсацію за таке житло за умови юридично оформленої відмови від права власності на нього на користь держави Україна у разі потенційної появи такої можливості та наявності необхідних фінансових ресурсів.

Кредити під 0% на встановлення електростанцій для домогосподарств – Уряд презентував нову програму

Українці матимуть змогу самостійно забезпечувати себе електроенергією. Відповідні кроки для стимулювання розвитку альтернативних джерел електроенергії та переходу домогосподарств на альтернативні джерела енергоспоживання презентував Уряд під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

Безкоштовне санаторно-курортне лікування дітей в санаторії "Косів"

КНП «Коломийчиський ЦПМСД спільно з департаментом охорони здоров’я Луганської облдержадміністрації повідомляє, що протягом 2024 року продовжується безкоштовне санаторно-курортне лікування дітей Луганської області, які потребують оздоровлення, лікування або реабілітацію органів дихання в Державному закладі спеціалізований (спеціальний) санаторій «Косів».

Яке питання розглядали на засіданні Координаційного центру підтримки цивільного населення при Коломийчиській СВА

4 липня пройшло чергове онлайн-засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Коломийчиській сільській військовій адміністрації під головуванням керівниці центру Людмили Павлової.

Залучення громадськості сходу України  до відновлення своїх громад

Представниця Коломийчиської військової адміністрації Оксана Пилипчук 4 липня в Києві взяла участь у засіданні круглого столу з питання поступового формування концептуальних і правових засад інституційного відновлення Луганської та Донецької областей після деокупації, яке поєднує аналітичну складову та широке залучення до обговорення розроблених пропозицій по різним напрямкам.