Порядок здійснення декларування раніше знайденої зброї
Головне управління Національної поліції в Луганській області нагадує про порядок здійснення декларування раніше знайденої зброї
Ми всі за одне: відео як волонтерство об'єднує українців
Надія є, поки українці об'єднані спільною боротьбою. І поки воїни – на полі бою, цивільні мають бути для них надійним тилом. Плести маскувальні сітки, кікімори, виготовляти подушки, матраци, збирати допомогу, розбирати завали, відбудовувати, рятувати тварин, майструвати дрони – руки потрібні всюди. А допомагати й бути корисним може будь-хто незалежно від віку та вмінь.
Перелік програм, грантів, ініціатив підтримки бізнесу, актуальних у грудні 2024 року
Департамент економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації доводить до відома представників малого та середнього бізнесу про перелік програм, грантів, ініціатив підтримки бізнесу, актуальних у грудні 2024 року
Шанс почати кар'єру в медіа: Стартував конкурс учнівських сюжетів «Репортер»
Національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та стратегічних комунікацій України оголошує про старт конкурсу учнівських відеосюжетів «Репортер» 2024! Цей конкурс — унікальна можливість для старшокласників 9-11 класів спробувати себе в ролі журналістів та познайомитись із топовими українськими медійниками та інфлюенсерами.
Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія. Повага
3 грудня — Міжнародний день людей з інвалідністю. За інформацією Мінсоцполітики, в Україні понад 3 млн людей з інвалідністю і їх кількість стрімко зростає внаслідок бойових дій та ворожих обстрілів мирних українських міст. Тому зараз ми не просто маємо продовжити будувати інклюзивне суспільство — ми маємо робити це надзвичайно швидко і враховувати контекст війни.
Як захистити свої права під час та після завершення воєнного стану?. ПАМ’ЯТКА для внутрішньо переміщених осіб
Російська агресія змусила залишити свої домівки сотні тисяч українців, які опинились у вразливому становищі та потребують підтримки. Така підтримка, що є проявом солідарності й людяності як рис національного характеру українців, надається державою і громадянським суспільством від самого початку збройної агресії, але потребує подальшого розширення напрямів і форм. У цій пам’ятці наведено корисну інформацію та рекомендації для внутрішньо переміщених осіб щодо порядку окремих дій із захисту своїх прав під час та по завершенні воєнного стану.
Як отримати одноразову державну допомогу за Програмою «Зимова єПідтримка»
З 1 грудня стартувала ініційована Президентом України Володимиром Зеленським Програма «Зимова єПідтримка», яка покликана надати соціальну підтримку громадянам у складний зимовий період. За Програмою всім українцям, в тому числі дітям, які перебувають на території України (крім тимчасово окупованих), надаватиметься одноразова державна допомога в розмірі 1000 гривень.
Як ваша дружба й підтримка можуть покращити життя ВІЛ-позитивних людей
У 1988 році Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн пролунав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією по ВІЛ / СНІДу, оголосила день 1 грудня Всесвітнім днем боротьби зі СНІДом. Втім, ще у 2003 році Всеукраїнська Мережа людей, які живуть з ВІЛ, виступила з ініціативою змінити назву Дня 1 грудня з «Дня боротьби зі СНІД» на «День порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми» з метою підвищення рівня толерантного ставлення суспільства до людей, які живуть з ВІЛ/СНІД.
Які міфи про євроінтеграцію використовують її супротивники і для чого вони це роблять?
Європейський Союз – це більше про економіку й культурну єдність. Щоб розвиватися економічно в єдиній родині європейських народів і почуватися у безпеці, Україна прагне членства в обох організаціях. В той же час противники європейського вектору України розповсюджують різні міфи про євроінтеграцію: зовнішнє управління, сировинний придаток, “настамнєждут” та інші плоди пропаганди.
Начальниця Коломимйчиської військової адміністрації Галина Радченко підписала колективний Меморандум із громадами Київської області
27 листопада пройшло засідання Ради ВПО при Київській ОДА на тему «Працевлаштування та забезпечення житлом ВПО з Луганської області». Начальниця Коломимйчиської військової адміністрації Галина Радченко теж взяла участь у заході у складі делегації від Луганської області. Крім керівників військових адміністрацій, Рада ВПО при Київській ОДА запросила на зустріч керівників приймаючих громад, представників департаменту соціального розвитку та ветеранської політики Київської ОВА, представників організацій, які займаються підтримкою ВПО (Ради ВПО, ГО, БФ,БО).