Як людині зі статусом внутрішньо переміщеної особи укласти декларацію з сімейним лікарем

Ви вимушені були покинути своє постійне місце проживання і переїхати в інший регіон? Ваш сімейний лікар чи педіатр залишився за попереднім місцем проживання?  На новому місці проживання у вас народилася дитина? Саме в таких ситуаціях опиняються люди зі статусом вимушено переміщеної особи. Незалежно від місця проживання або реєстрації, вони можуть в повному обсязі отримувати медичну допомогу.

За програмою медичних гарантій в Україні можна безкоштовно вилікувати безпліддя

В рамках програми державних гарантій медичного обслуговування населення нового пакета медичних послуг «Лікування безпліддя за допомогою допоміжних репродуктивних технологій (запліднення in vitro)». На цю мету під час планування програми медичних гарантій на 2024 рік передбачено 1,87 млрд гривень. З урахуванням запланованого обсягу видатків отримати таку послугу можуть понад 30 тисяч пацієнток.

Молодь - це рушійна сила Коломийчиської громади

До Дня молоді, який відзначається в Україні 12 серпня, активісти Коломийчиської громади провели онлайн захід у форматі «круглого столу». Організаторами виступили волонтери Владислав Радченко та Андрій Кулягін.

В Україні формується перший жіночий будівельний батальйон: як записатися

За інформацією Інспекції з питань праці та зайнятості населення Дніпровської міської ради, у Дніпрі розпочали набір у перший в Україні жіночий будівельний батальйон. Панянок ВПО запрошують долучитися до безкоштовної перепідготовки за будівельним напрямком.

Фінансова допомога від Action Against Hunger переселенцям Коломийчиської громади

На початку серпня начальниця Коломийчиської військової адміністрації Галина Радченко зустрічалась у Харкові із представниками Благодійного фонду  Action Against Hunger (ACF), що займається реалізацією проєкту в Україні щодо надання грошової допомоги виключно для внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які прибули з районів активних бойових дій.

Шеринг копій цифрових документів за допомогою застосунку Дія

Для Державної податкової служби на сьогодні пріоритетом залишається розвиток сервісної складової та цифровізація послуг для платників. Державна податкова служба бере активну участь у цифровій трансформації України. Саме тому всі ініціативи інших органів державної влади, які дозволяють полегшити платникам податків (громадянам) процес отримання послуг, завжди підтримуються.

Пільгові кредити для децентралізованої енергетики та спрощення процедури приєднання до електро-, газо-, теплових мереж

З метою підтримки суб’єктів господарювання Луганської області, які релокувалися до більш безпечних регіонів України, Департамент економічного розвитку Луганської ОДА інформує про дієві програми підтримки децентралізованої енергетики.