Програми, гранти, ініціативи підтримки бізнесу, актуальні у червні 2024 року

Департамент економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації оприлюднив перелік програм, грантів, ініціатив підтримки бізнесу, актуальних у червні 2024 року,

Дитину примусово перемістили на тимчасово окуповану територію України або депортували на територію держави-агресора чи іншої країни. Що робити?

Під час повномасштабного вторгнення росіян в Україну в 2022 році російська федерація примусово переселила тисячі українських дітей на підконтрольні їй території, надала їм російське громадянство, примусово усиновила їх у російські сім'ї та створила перешкоди для возз'єднання дітей з рідними і проживання на батьківщині.

Жодна дитина не має залишитись наодинці з досвідом війни -  місія благодійного фонду «Голоси дітей»

Починаючи з 2015 року, після початку збройної агресії Росії проти України , правозахисниця Олена Розвадовська переїхала на Схід України та здійснила кілька програм із захисту дітей, які постраждали від війни поблизу лінії фронту. Співпрацювала з такими організаціями, як Swiss Mine Action Foundation, Marcy Corps, Papal Humanitarian Action for Ukraine (Італія), Military Museum of Childhood (Боснія і Герцеговина) та іншими.

Соціальна допомога мешканцям Коломийчиської громади з початку 2024 року

Спеціалісти відділу з питань забезпечення соціальних та публічних послуг Коломийчиської сільської військової адміністрації сьогодні проводять спеціалізовану діяльність в галузі соціального управління, розробляють та реалізують соціальні програми, надають адміністративні та соціальні послуги, допомагають людям, які цього потребують.

Законодавство України  про трудові відносини з неповнолітніми

Законодавство України про трудові відносини з неповнолітніми

12 червня світ відзначає Всесвітній день боротьби з дитячою працею. Східне міжрегіональне управління державної служби України з питань праці нагадує, що  діти – це майбутнє будь-якої нації і завдання кожного докласти максимум зусиль щоби створити світ, де кожна дитина матиме можливість вирости сильною, творчою та щасливою особистістю!