Допомога нашим переселенцям

Начальница Коломийчиської військової адміністрації Галина Радченко разом із своєю заступницею Людмилою Павловою шостого жовтня відвідали переселенців Коломийчиської громади, які проживають у місті Красноград Харківської області. Працівники адміністрації не тільки поспілкувалися з людьми щодо вирішення суспільно важливих питань, а й передали внутрішньо переміщеним громадянам 21 упаковку продуктової гуманітарної допомоги. Спеціалісти Коломийчиської військової адміністрації продовжують підтримувати переселенців, які сьогодні вимушено проживають у різних куточках України. Разом подолаємо усі перешкоди і обов’язково відбудуємо нашу рідну громаду.

Допомога для переселенців Коломийчиської громади

4 жовтня працівники Коломийчиської військової адміністрації працювали у Харківському хабі, де роздали внутрішньо переміщеним особам нашої громади 105 продуктових наборів. Гуманітарна допомога надійшла від всесвітньої мережі Адвентистського агентства допомоги та розвитку (ADRA Ukraine). Щиро дякуємо представникам агентства за небайдужість.

Запрошуємо дітей приєднатися до Всеукраїнського уроку єдності

З метою підвищення рівня стійкості українців до пропаганди та вдосконалення навичок критичного мислення запрошуємо на телевізійний урок «Всеукраїнський урок єдності», який буде присвячений темі протидії дезінформації та маніпуляціям.

Вітаємо всіх українців з Днем захисників і захисниць України!

Передусім це свято тих, завдяки кому ми втримали незалежність, маємо змогу жити своїм щоденним життям – працювати, творити, виховувати дітей. У цей день хочеться просто подякувати Силам оборони України за відданість своїй державі, за сміливість та відвагу, якими Ви здобуваєте перемогу.