На Національному порталі з імунізації можна отримати відповіді на запитання про щеплення та вакцини

Національний портал з імунізації створений для потреб медиків, студентів, фармацевтів, педагогів та громадськості. І передусім батьків, які планують вакцинацію своїх дітей і прагнуть дізнатися більше про ефективність вакцин, епідеміологічну ситуацію, графік щеплень тощо.

Безкоштовні ліки та медична допомога для ВПО: як отримати

Нагадаємо, що наразі в Україні діє спрощений доступ громадян до первинної медичної допомоги. Внутрішні переселенці можуть бути прийняті у будь-якому медзакладі, якщо він здатен забезпечити необхідне лікування.

Можливості для підтримки бізнесу

Департамент економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності Луганської облдержадміністрації надає перелік програм, грантів, ініціатив підтримки бізнесу, актуальних у листопаді 2023 року.