Вшанування Героїв Небесної Сотні

Адміністрація та ВПО громади приєдналися до десятої Всесвітньоі акціі «Ангели пам’яті» із вшанування Героїв Небесної Сотні і усього Небесного воїнства.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

УВАГА!  Важлива інформація! Шановні жителі Коломийчиської територіальної громади! Якщо ви постраждали від  домашнього чи сексуального насильства або відчули погіршення чи проблеми психоемоціонального стану  (тривога,  стрес, розлади сну), ви можете звернутися до фахівців онлайн-платформи  Brave&Safe, де вам нададуть психологічну допомогу психологи та проконсультують соціальні працівники  з питань соціального захисту.

Тиха акція "Ангели пам'яті"

18-20 лютого В Україні та світі вдесяте відбудеться «тиха» акція «Ангели пам’яті" із вшанування Героїв Небесної Сотні і усього Небесного воїнства. Запрошуємо всіх мешканців Коломийчиської громади долучитися до акції! Нехай паперові ангели, виготовлені вами та розвішені на деревах, стануть символом нашої шани і пам'яті Героїв Небесної Сотні та всіх загиблих у цій війні!

ОГОЛОШЕННЯ

Коломийчиська сільська військова адміністрація повідомляє, що з метою наповнення реєстру пошкодженого/ зруйнованого нерухомого майна, з метою в подальшому отримання компенсації за пошкоджене/зруйноване нерухоме майно. Рекомендує власникам нерухомих об’єктів Коломийчиської громади провести реєстрацію власних пошкоджених/зруйнованих об’єктів нерухомості.

УВАГА

Інформуємо жителів Коломийчиськоі громади щодо контактної інформації .