8 травня як День пам’яті та перемоги над нацизмом та вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні

Минулого року Верховна Рада України Законом «Про День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановила 8 травня як День пам’яті та перемоги – єдину дату, коли Україна відзначає перемогу над нацизмом та вшановує пам’ять загиблих у Другій світовій війні.

Майбутнє України в твоїх руках!

Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї території. Для виконання цього надскладного завдання нам потрібно постійно посилювати наші спроможності.

Тренінг у Дніпрі: що корисного було для Коломийчиської громади

Представники Коломийчиської військової адміністрації на чолі з Галиною Радченко 23 квітня взяли участь у тренінгу на тему «Актуальні питання захисту прав громадян в умовах воєнного стану в Україні». Тренінг пройшов у Дніпрі та був організований Норвезькою радою у справах біженців (NRC) в Україні.

Міжнародна платформа економічної дипломатії Nazovni

Міжнародна платформа економічної дипломатії Nazovni – цифровий сервіс, створений за інституційної та інформаційної підтримки МЗС України, який допомагає українському бізнесу вийти на нові ринки за підтримки представників дипломатичних установ України у понад 120 країнах світу.

Більше 80% фахівців з інвалідністю в Україні не мають роботи. Як держава планує залучити їх до ринку праці?

А ви знаєте, що в Україні понад 2,7 млн людей з інвалідністю? І лише 16% із них мають роботу. Невже так мало фахівців хочуть працювати? Певно, що ні. Одна із причин, що зупиняє людину з інвалідністю податися на вакансію - це відсутність належних умов для роботи.