Вітаємо!

Сьогодні святкує свій День народження колишній сільський голова Коломийчиської сільської ради 6 -7 скликання Чунихіна Надія Василівна.

Вітаємо!

Сьогодні святкує свій День народження депутат Коломийчиської сільської ради 8 скликання Захарченко Анжеліка Володимирівна.

Вітаємо!

Сьогодні святкує свій День народження водій Коломийчиської сільської ради Гежа Микола Григорович.

Вітаємо!

Сьогодні святкує свій День народження депутат Коломийчиської сільської ради 8 скликання Олійник Олександр Володимирович.

Вітаємо!

Сьогодні святкує свій День народження начальник фінансового відділу Коломийчиської сільської ради Бикова Наталія Леонідівна.

Вітаємо!

Сьогодні святкує свій День народження депутат 8 скликання Коломийчиської сільської ради Руднєв Володимир Олексійович.

Вітаємо!

Сьогодні святкує свій День народження спеціаліст I категорії Коломийчиської сільської ради Глотова Світлана Миколаївна!

Вітаємо!

Шановні працівники культури та аматори народного

Вітаємо!

Шановні працівники соціальної сфери!