Шановні працівники культури та аматори народного

мистецтва нашої громади!

З нагоди Вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання!

Громада вдячна Вам за відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність, сумлінне служіння благородній справі збереження і розвитку джерел духовності, правди і краси, за невтомний творчий пошук. Без вас не обходиться жодне свято. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим примножуєте велич нашого краю, возвеличуєте рідну Україну!

Бажаємо Вам щедрих творчих ужинків, натхнення та людської вдячності за нелегку, але таку потрібну всім нам працю. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

З повагою сільський голова

Олександр МАРТОВИЦЬКИЙ