18 травня -День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу

18 травня 1944 року тоталітарний сталінський режим розпочав депортацію кримських татар. Результатом цього злочину стали численні жертви серед мирного населення. Сьогодні ми згадуємо ті страшні події . Вшановуємо пам'ять жертв геноциду кримськотатарського народу 1944 року. Схиляємо голови у жалобі разом з усією Україною!

Евакуація жителя громади!

За підтримки ЗСУ було евакуйовано жителя села Стельмахівка Снопенка Сергія до села Богуславки Харківської області.

Діти за мир!

До Дня пам’яті та примирення діти нашоі громади підготували тематичні малюнки.

Допомога ЗСУ!

Ми пишаємося кожним героєм, хто боронить наше право жити та працювати у своїй країні. Та продовжуємо допомагати нашим захисникам , які захищають нашу країну .

Відвідування ВПО громади!

Сьогодні відбулася робоча поїздка голови Сватівської райдержадміністрації – начальника районної військової адміністрації Олега Сліпця, начальника Коломийчиської СВА Галини Радченко та начальника Нижньодуванської СВА Сергія Корощенка до місця компактного проживання ВПО Коломийчиської громади у м. Краснограді Харківської області.