Сьогодні відбулася робоча поїздка голови Сватівської райдержадміністрації – начальника районної військової адміністрації Олега Сліпця, начальника Коломийчиської СВА Галини Радченко та начальника Нижньодуванської СВА Сергія Корощенка до місця компактного проживання ВПО Коломийчиської громади у м. Краснограді Харківської області.

Наразі в гуртожитку Красноградського педагогічного фахового коледжу проживає 17 жителів с. Стельмахівки.

Керівники ознайомилися з умовами проживання мешканців, поспілкувалися з ними, з’ясували їх потреби. Під час візиту громадянам були надані роз’яснення з питань, які їх найбільше турбували.

За підтримки начальника Нижньодуванської СВА Сергія Корощенка від Нижньодуванського гуманітарного штабу у м. Харкові була надана допомога у вигляді продуктових наборів та засобів гігієни.

Велика вдячність всім небайдужим за підтримку та допомогу нашим землякам, які потрапили в складні життєві обставини!