Шановні мешканці Луганщини!

Незалежно від того, в якому куточку України ви зараз знаходитесь, якщо у вас є проблема з пошуком роботи або є бажання змінити вид діяльності та місце працевлаштування, Луганська обласна служба зайнятості завжди готова вам допомогти!

Шановні роботодавці та підприємці Луганщини!

Луганська обласна служба зайнятості звертається до тих, хто в цей нелегкий час виїхав з окупованої території нашої області та продовжує працювати чи намагається відновити або розпочати свій бізнес в будь-якому куточку України!

Звіт  Коломийчиської сільської військової адміністрації щодо роботи із зверненнями громадян за 6 місяців 2023 року

Звіт Коломийчиської сільської військової адміністрації щодо роботи із зверненнями громадян за 6 місяців 2023 року

Робота  Коломийчиської сільської  адміністрації спрямована на забезпечення кваліфікованого, неупередженого, об’єктивного та своєчасного розгляду звернень громадян, створення умов для реалізації громадянами свого конституційного права на звернення. В роботі зі зверненнями громадян адміністрація керується Законом України "Про звернення громадян", Указом Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", іншими нормативно-правовими актами. За 6 місяців 2023 року до сільської військової адміністрації надійшло 15 звернень від  внутрішньо переміщених громадян  та мешканців, які перебувають за кордоном, Коломийчиської територіальної громади.  З них - за формою надходження надійшло: на особистому прийомі – 5; через органи влади – 1;  через телефон «гарячої лінії» - 2;  засобами електронного  та телефонного зв’язку – 7. Серед авторів звернень протягом аналізованого періоду звернулось за категоріями: інваліди - 1,  діти війни – 1, одинокі матері – 1. Основні питання, які порушувались у зверненнях громадян, стосувалися соціального захисту (12), охорони здоров’я (1) та житлової політики (2). Найбільш актуальними залишаються питання соціального захисту, а саме, отримання соціальних виплат, відновлення втрачених документів, надання матеріальної допомоги тощо. За підсумками розгляду звернень вирішено позитивно – 6 звернень; дано роз’яснення  – 9. Коломийчиською СВА забезпечується прийом електронних звернень громадян через офіційний веб-сайт, де мешканці громади мають можливість у зручний для них час залишити своє електронне звернення до начальника сільської військової адміністрації. Для прийняття звернень громадян функціонує «гаряча лінія»  +380508571893 та створена електронна скринька dopomogakolomsva@gmail.com.     Питання організації роботи зі зверненнями громадян перебуває на постійному контролі керівництва Коломийчиської сільської військової адміністрації. Адміністрація  і надалі буде забезпечувати якісний розгляд звернень громадян, оперативно вирішувати порушені громадянами питання відповідно до вимог чинного законодавства.

Відеоінструкція щодо дотримання правил безпеки на деокупованих територіях!

«Цей матеріал підготовлено ТОВ «МК ТРК» (ICTV) в рамках медіа кампанії «Мости солідарності та відновлення: звільнені та прифронтові міста» #деокуповані_міст #прифронтові_міста #солідарні #єдині Відеоінструкція за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=u-pYAK8bi1g

Відеоінструкція з порядком дій у випадку пошкодження або знищення майна для  постраждалих осіб!

Відеоінструкція з порядком дій у випадку пошкодження або знищення майна для постраждалих осіб!

«Цей матеріал підготовлено ТОВ «МК ТРК» (ICTV) в рамках медіа кампанії «Мости солідарності та відновлення: звільнені та прифронтові міста» #деокуповані_міст #прифронтові_міста #солідарні #єдині Відеоінструкція за посиланням:  https://youtu.be/jbN8TP5_rz8

UNICEF Ukraine створив новий мультсеріал, який розповідає дітям про мінну безпеку

За сюжетом мультсеріалу команда супергероїв з найближчого майбутнього, отримуючи сигнал про мінну небезпеку на Землі, використовують усі свої здібності для запобігання трагедій і навчають дітей правилам безпечної поведінки.