Ідея соборності була і залишається базовою національною цінністю українців

Бібліотека КПІ спільно з кафедрою історії КПІ презентували лекцію про історію Акта Злуки й День Соборності України. Лектор — кандидат історичних наук, доцент кафедри історії Віталій Бузань.

Приєднуйся до лав ЗСУ!

Ворог не відмовився від своїх загарбницьких планів. Він хоче знищити Україну. Тільки разом ми зможемо задушити агресора. Ти потрібен своїй державі. Приєднуйся до лав ЗСУ!

Інформаційні матеріали до Дня Соборності України – 2024

Щороку, 22 січня, у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) Україна відзначає День Соборності. Офіційно це свято встановлено Указом Президента України “Про День соборності України” від 21 січня 1999 року № 42.

Борт 54: Документальний фільм пам'яті Дениса Монастирського

Сьогодні - до роковин авіакатастрофи у Броварах, в якій загинуло керівництво Міністерства внутрішніх справ України, ми завершуємо цикл документальних короткометражних фільмів "Борт 54" фільмом про ексміністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського

Що найбільше турбує громадян через зміну назви вулиці в рамках декомунізації – роз’яснення юриста

Під час обговорення роботи топонімічної комісії Коломийчиської громади щодо реалізації Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» найчастіше у людей виникали запитання щодо фінансової складової у зв’язку зі зміною документів через перейменування вулиці та обов'язковість цієї процедури.