Пам’ятаємо і будемо пам’ятати.

Це не єдиний день у році, коли ми згадуємо, віддаємо шану, розповідаємо про тих, хто віддав життя, щоб відстояти Україну, її державність, незалежність і соборність. Але це особливий день, нагода для всіх у суспільстві разом зосередитися на пам’яті, шані і вдячності.

Україна була, є і буде !

Працівники Коломийчиськоі СВА та підпорядкованих установ створили спільний фотоколаж до Дня Незалежності України!

Прапор Незламності!

Український прапор, пробитий кулями , гордо майорить біля школи села Стельмахівки.

Про День Державного Прапора України (матеріали Українського інституту національної пам’яті).

На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів Указом Президента України від 23 серпня 2004 року № 987 встановлено День Державного Прапора України, який відзначається щорічно 23 серпня. Державний Прапор є одним із державних символів країни, відбиває національні традиції, ідентифікуючи певну територію.