Допомога внутрішньо переміщеним особам Коломийчиської громади

21 вересня відбулось онлайн-засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Коломийчиській сільській військовій адміністрації під головуванням заступниці начальниці Людмили Павлової. Розглядалося питання щодо забезпечення нагальних потреб внутрішньо переміщених громадян Коломийчиської громади.

Пам’яті героя-земляка Миколи Доценка. Сумна звістка накрила Коломийчиську громаду та всю Сватівщину.

Злетів на небо наш Янгол-охоронець – уродженець с. Райгородка Микола Доценко. Хлопцю було всього 27 років. Закінчив Райгородську школу, а потім Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля. Захищати рідну землю пішов ще у серпні 2021 року – був учасником АТО/ООС. Завжди веселий та усміхнений, любив свій рідний край, свою країну, шанував батьків та земляків. Був офіцером спеціального штурмового полку та мріяв якнайшвидше звільнити рідну землю від ворога.

Тиждень громадянського суспільства в Україні!

В період з 11 вересня до 17 вересня 2023 року проводиться Тиждень громадянського суспільства в Україні, організатором якого виступає Міністерство культури та інформаційної політики України.

«Золотий хрест» від Головнокомандувача Залужного отримав наш земляк з Куземівки

Дев’ятнадцятирічний Михайло Зеленько, отримав одну з найпрестижніших відзнак Головнокомандувача ЗСУ – «Золотий хрест». Цією відзнакою нагороджують військових за успішне виконання бойових завдань під час проведення об'єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій з підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності.

Інститут політико-правових та релігійних досліджень оголошує результати конкурсу на здобуття Всеукраїнської літературно-мистецької премії «Київська книга року» - 2023. Захід ініційовано і проведено Інститутом політико-правових та релігійних досліджень за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Європейської культурної асамблеї, Національної спілки письменників України, Київської міської державної адміністрації. Метою Премії є підтримка творчих діячів, відзначення авторів, видавництв, представників творчої спільноти, які зробили значний внесок у популяризацію української книжки, популяризація творчості, утвердження високих мистецьких стандартів у національному письменстві і літературній критиці, створення умов для творчого зростання.

Військовий ПДФО: розрахунки й аргументи від Асоціації міст України.

Як місцеве самоврядування використовує військовий ПДФО, скільки його отримано й використано, що потрібно робити з цим податком обґрунтовують в Дзеркалі тижня Олександр Слобожан, Виконавчий директор Асоціації міст України та Оксана Продан, Радниця Голови Асоціації міст України на підставі данних 754 громад.