21 вересня відбулось онлайн-засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Коломийчиській сільській військовій адміністрації під головуванням заступниці начальниці Людмили Павлової. Розглядалося питання щодо забезпечення нагальних потреб внутрішньо переміщених громадян Коломийчиської громади.

Щоб визначитися із проблемами ВПО, попередньо на офіційній сторінці Коломийчиської сільської військової адміністрації у Фейсбук провели опитування. По допомогу звернулися 32 людини. Наразі адміністрація веде роботу з громадськими організаціями, благодійними фондами та меценатами для задоволення потреб ВПО громади.

На засіданні вирішили продовжити практику онлайн-опитування, тому слідкуйте за публікаціями Коломийчиської сільської військової адміністрації у Фейсбук.