Хто з ветеранів – учасників бойових дій має право отримати компенсацію на придбання житла та куди звертатися

За інформацією Міністерства у справах ветеранів України, у Державному бюджеті на 2024 рік закладено 5,75 млрд грн на забезпечення житлом ветеранів війни, членів родин загиблих Захисників і Захисниць. Це дозволить до кінця цього року виплатити компенсацію на придбання житла понад 2000 особам за трьома програмами Мінветеранів.

Що пропонує Луганська обласна служба зайнятості переселенцям

Луганська обласна служба зайнятості пропонує внутрішньо переміщеним особам низку послуг у сфері зайнятості: сприяння у працевлаштуванні, набуття нових професійних навичок або відкриття власного бізнесу.

Допомога військовим у 2024 році за програмою «Громада - Захисникам і Захисницям України»

Коломийчиська військова адміністрація, в рамках місцевої програми «Громада - Захисникам і Захисницям України», у 2024 році продовжує виплати грошової допомоги учасникам бойових дій, які зареєстровані на території Коломийчиської громади.