Коломийчиська сільська рада Сватівського району Луганської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника Служби у справах дітей

Вимоги до конкурсанта:

- громадянство України;

- вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

- вільне володіння державною мовою;

- вмінням робити на комп’ютері на рівні користувача;

- стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років;

Перелік необхідних документів на участь у конкурсі:

1.         Заява про участь у конкурсі;

2.         Заява про надання згоди кандидата на обробку його персональних даних;

3.         Заповнена особова карта (форма П-2ДС);

4.         Фотокартки розміром (4 х 6 см)– 2 шт.;

5.         Копія паспорта та ідентифікаційного номеру;

6.      Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження  наукового ступеня;

7.         Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

8.         Довідка про допуск до державної таємниці (у разі наявності);

10.   Попередження про обмеження, пов’язані з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби.

Крім подання вищевказаних документів, на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції необхідно заповнити електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру) за минулий рік за формою, відповідно до Закону України «Про запобігання  корупції».

За додатковою інформацією про основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці звертатися за адресою:Луганська область  Сватівський район с.Коломийчиха, вул. Першотравнева, 25.

Тел.: 064-71-3-39-64

Термін та адреса прийняття документів - протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення.

Учасники конкурсу обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, законів України  «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків.