Щиро вітаємо всіх рятівників, працівників цивільного захисту, пожежної охорони нашої громади, начальника Івана Борзило Сватівського районного управління ГУ ДСНС України у Луганській області та всіх співробітників з професійним святом – Днем рятівника!

Важко переоцінити важливість і значущість цієї справи, яку кожен день, кожну годину виконуєте ви – рятувальники і пожежники, ризикуючи власним життям. Це ви, за першим сигналом готові негайно вирушити в епіцентр будь-яких подій, безстрашно гасити пожежі, рятувати людей на воді, першими прибуваєте на ліквідацію завалів, руйнувань.

Бережіть рідних і не будьте байдужими до інших людей! Зичимо Вам здоров’я, добробуту у родинах, сил та енергії для подальших успіхів у вашій небезпечній та відповідальній праці.

Зі святом Вас!

сільський голова Олександр МАРТОВИЦЬКИЙ