Сьогодні святкує свій День народження начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Коломийчиської сільської ради Колієва Олена Геннадіївна.

Шановна Олено Геннадіївно!

Бажаємо, щоб Ваш багатий педагогічний життєвий досвід, енергія та наснага були гарантами нових професійних здобутків!

Нехай Вам повсякчас таланить на однодумців, колег, доброзичливих, порядних людей, які внесуть у Ваше життя яскраві, теплі події, множитимуть успіхи та додаватимуть джерельної наснаги в ім'я творення добробуту освітянської галузі нашої громади та успіхів учнівської молоді!

Нехай кожен день буде наповнений розумінням близьких та колег, а будні будуть цікавими, різноманітними, не лягаючи важким тягарем на плечі.

Зичимо Вам і Вашій родині миру, міцного здоров'я, невичерпної енергії, гарного настрою, щастя і добра!

Коломийчиська сільська рада