Вчора відбулась дійсно знакова подія для нашоі громади - підписали новий меморандум між

Харківською Обласною Організацією Товариства Червоного Хреста України в особі Голови Башкірова К. €., та Коломийчиською сільською військовою адміністрація Сватівського району Луганської області в особі начальника Радченко Г.М.

Метою Меморандуму є розвиток співробітництва у сфері проведення соціальних та благодійних заходів, надання допомоги соціально незахищеним верствам населення, зокрема, але не виключно, малозабезпеченим, багатодітним родинам, особам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям-сиротам, ВПО тощо, проведення спільних дій з евакуації населення (діти, особи з інвалідністю тощо) із зони активних бойових дій.

Потім було рукостискання та перша благодійна акція виконання. Від команди Червоного Хреста отримали для наших мешканців , які проживають на звільнених територіях і знаходяться вже півроку на лінії вогню, продуктові набори, набори побутової хімії , постільну білизну та рушники.🙌🏻

Нагадуємо! Відбудуємо, врятуємо та допоможемо мешканцям Коломийчиськоі громади разом!Слава Україні !Фото без описуФото без описуФото без опису🇺🇦