3 червня начальник Коломийчиськоі СВА Галина Радченко та заступник Людмила Павлова взяли участь у Форумі, присвяченому 85-й річниці створення Луганської області, в м. Дніпро .

На Форумі було присутнє керівництво міністерств та урядових інституцій, народні депутати України, відомі уродженці Луганської області, ЗМІ та громадськість.

Форум відкрив голова Луганської ОВА Артем Лисогор привітанням з річницею створення Луганської області, доповів про роботу органів влади області в умовах окупаціі.

Вітальне слово мали Міністр з питань реінтеграції ТОТ України Ірина ВЕРЕЩУК, почесний консул Литовської Республіки в Луганській області Робертас ГАБУЛАС, голова Донецької ОВА Павло КИРИЛЕНКО та інші.

Загальний меседж, який звучав під час заходу зі сцени, – це прагнення до Перемоги, звільнення Луганщини, відбудова і розвиток області.

Під час заходу було вручено державні нагороди та нагороди від Луганської ОВА .

Павлову Людмилу , заступника Коломийчиськоі СВА було нагороджено відзнакою Президента України “ЗА ОБОРОНУ УКРАЇНИ”

У другому блоці Форуму - «Сінергія місцевої влади, міжнародної спільноти та бізнесу» відбулася церемонія погашення поштової марки «Діти Перемоги малюють Україну майбутнього».

Сам Форум став прикладом єдності, взаємодопомоги та рішучості жителів області у прагненні зробити все можливе для відродження та відновлення своєї малої батьківщини після війни,

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису