Шановні платники податків Луганщини!

Відповідно до наказу Державної податкової служби України від 15 червня 2023 року № 468 «Про внесення змін до наказу ДПС від 28.03.2022 № 173» Головне управління ДПС у Луганській області з 21 червня 2023 року відновлює виконання повноважень, передбачених Положенням про Головне управління ДПС у Луганській області, затвердженим наказом Державної податкової служби України від 12.11.2020 № 643 «Про затвердження положень про територіальні органи ДПС» (зі змінами).

Тимчасове фактичне місцезнаходження Головного управління ДПС у Луганській області: проспект Володимира Івасюка, 58, м. Київ (адміністративна будівля ДПІ в Оболонському районі).

Листування на паперових носіях на адресу Головного управління ДПС у Луганській області ви маєте змогу здійснювати за поштовою адресою: Львівська пл., 8, м. Київ, 04053.

У Головному управлінні ДПС у Луганській області працюють «гарячі лінії» для надання консультацій платникам податків:

(066) 706 69 16 (ПДВ, податок на прибуток, ПДФО, акциз, єдиний податок, ЄСВ, майнові податки, одноразове декларування);

(098) 658 96 08 (податкові ризики, реєстрація податкових накладних).

Також ваші запитання ви можете надіслати на офіційну електронну скриньку lg.official@tax.gov.ua або у приватні повідомлення на нашій сторінці у Facebook https://www.facebook.com/tax.lugansk/.