Традиційно у першу неділю жовтня в Україні ми вітаємо вчителів із професійним святом!

Вже другий рік поспіль українські вчителі зустрічають це свято в умовах воєнного часу, долаючи виклики та труднощі під час виконання своїх професійних обов’язків.

Ворог знищив багато шкіл, а в нашій громаді всі .

Через загрозу обстрілів багато учбових закладів перейшли на навчання онлайн. Але немає таких викликів, з якими б не впоралися наші вчителі. Вони продовжують навчати дітей, несуть знання та підтримку навіть у такі важкі для країни часи.

Ваша праця є дорогоцінним вкладом у молоде покоління. Ви навчаєте не тільки наукам, а й навичкам, цінностям, які складають основу для життя у суспільстві. Ваша енергія та вміння зробити урок цікавим – це справжнє мистецтво. Нехай кожен день принесе вам нові знання, відкриття та натхнення.

Шановні педагоги! Висловлюю вам безмежну подяку за те, що ви віддаєте дітям всю свою дорогоцінну душу, даруєте їм мудрість та знання, тепло та любов вашого серця. Бажаю ніколи не старіти душею, сил та наснаги, вдячних дітей та сонячних днів!

З Днем вчителя!

Галина Радченко,