Фонд Східна Європа у співпраці з Міністерством молоді та спорту України розробили курс «Єдина Україна: становлення національної ідентичності». Він безкоштовний і уже доступний на Освітній онлайн-платформі "Зрозуміло!"

Ведучою курсу стала Марічка Падалко, а експертами й експертками – науковці й науковиці Українського інституту національної пам’яті та Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

Курс спрямований на формування української національної та громадянської ідентичності, підвищення рівня знань про історію боротьби за незалежність України, волонтерські рухи, поглиблення знань з новітньої історії України – її європейський вибір.

Цей курс розроблений для:
- вчителів і вчительок історії;
- фахівців, залучених до виховної роботи, громадських і волонтерських організацій та реалізації проєктів національно-патріотичного виховання;
- всіх, хто хоче підвищити власний рівень знань про історію України, поглибити знання з новітньої історії, сучасних процесів державотворення та розвитку українського громадянського суспільства.

Протягом курсу розглядатимуть питання:
- становлення української національної ідентичності через подолання російських міфів;
- подолання байдужості, меншовартості;
- формування активної громадянської позиції;
- українське волонтерство.

Курс на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло! за посиланням -

https://courses.zrozumilo.in.ua/courses/course-v1:eef+EEF-046+Nov2023/ab...

Після успішно складеного фінального тесту слухачі отримають сертифікат із 0,2 кредиту ЄКТС.

Онлайн-курс розроблений у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України у межах Програми «Спільнодія», яка виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень і ГО «Разом проти корупції» за фінансової підтримки Європейського Союзу.