Фото без опису

Фонд Східна Європа у співпраці з Міністерством молоді та спорту України розробили безкоштовний онлайн-курс «Єдина Україна: становлення національної ідентичності».

Він спрямований на формування української національної та громадянської ідентичності, підвищення рівня знань про історію боротьби за незалежність України, волонтерські рухи, поглиблення знань з новітньої історії України – її європейський вибір.

До курсу залучені науковці Українського інституту національної пам’яті та Університету Григорія Сковороди в Переяславі, ведуча курсу – Марічка Падалко. 

Протягом курсу розглядатимуть питання становлення української національної ідентичності через подолання російських міфів; подолання байдужості, меншовартості; формування активної громадянської позиції; українське волонтерство.

Реєстрація: https://courses.zrozumilo.in.ua/courses/course-v1:eef+EEF-046+Nov2023/about

Після успішно складеного фінального тесту слухачі отримають сертифікат із 0,2 кредиту ЄКТС.

Онлайн-курс розроблений у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України у межах Програми «Спільнодія», яка виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень і ГО «Разом проти корупції» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

На освітній онлайн-платформі Зрозуміло! можна знайти безліч інших цікавих курсів для представників будь-якої групи українського суспільства.