Шановні українці!

Коломийчиська військова адміністрація вітає всіх з Днем Соборності та єдності України!

Фото без опису

22 січня 1919 року в урочистій обстановці на Софійській площі Києва був оголошений Акт злуки про об'єднання східних і західних українських земель у єдину Соборну українську державу!

У цей особливий день ми вшановуємо соборність України та мужність українського народу, який невпинно боровся за свою незалежну державу.

І сьогодні ми, як ніколи, об’єднані у своїх вчинках, думках і мріях. Бо ми всі разом прагнемо Перемоги і бажаємо жити у вільній, безпечній, справедливій та успішній країні. Саме таку Україну кожен з нас хоче бачити, саме такою ми її відбудуємо і зробимо.

Ми чітко усвідомлюємо, що маємо бути сильними і незламними, підтримувати одне одного, долати разом випробування. Пам’ятаємо, що сила духу, оптимізм, патріотизм і здатність знаходити спільну мову роблять націю сильною і нездоланною.

Нехай дух українського народу надихає нас усіх стійко протистояти викликам і прагнути миру та процвітання. Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності. Разом і спільними зусиллями – до Перемоги!

Слава Україні!