1 лютого відбулося онлайн-засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Коломийчиській сільській військовій адміністрації під головування заступниці начальника Людмили Павлової.

Члени Координаційного центру обговорили розроблену Мінсоцполітики постанову про продовження виплат для ВПО, яка була прийнята Урядом України 26 січня поточного року. За результатами обговорення члени центру прийняли рішення про доведення до переселенців Коломийчиської громади інформації через електронні ЗМІ або під час особистого спілкування щодо змін у виплаті грошової підтримки внутрішньо переміщеним особам з 1 березня.

Людмила Павлова звернула увагу на посилення роботи зі зверненнями громадян, а також щодо збільшення допомоги вразливим категоріям населення шляхом пошуку нових донорів, готових відгукнутися на допомогу.

Щоб отримати консультації з будь-яких питань нагадуємо телефон «гарячої лінії» Коломийчиської СВА: 0508571893