5 лютого, відбулася чергова робоча нарада з працівниками Коломийчиської військової адміністрації під головуванням начальниці Коломийчиськї СВА Галини Радченко.

Розглядали питання внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення щодо додаткової підтримки цивільних громадян Коломийчиської громади.

Галина Миколаївна доручила відповідним службам вчергове довести до відома громадян інформацію про реалізацію програми «Громада – Захисникам і Захисницям України» на 2024 рік та програми оздоровлення дітей у 2024 році. Під час наради дано доручення начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Коломийчиської СВА зв’язатися з кожною родиною, які виховують дітей, та запропонувати літній відпочинок на одній із туристичних баз України.

Також під час наради обговорили питання подальшої роботи з громадськими організаціями щодо гуманітарної допомоги переселенцям та забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом.