8 квітня пройшло засідання комісії з питань виплати грошової допомоги в рамках місцевої програми «Захисникам і Захисницям України», де розглянули відповідні заяви.

З початку 2024 року по цій програмі з бюджету Коломийчиської адміністрації щорічну грошову допомогу отримали 25 громадян, які безпосередньо брали/беруть участь у захисті України під час війни, а також які проходять навчання у вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах, на загальну суму 300 тисяч гривень. Всі заяви, які надійшли від військовослужбовців щодо отримання грошової допомоги, на даний час задовільнили.

Водночас реалізація програми «Громада - Захисникам і Захисницям України» продовжується. Всіх зацікавлених осіб просимо звертатися до відділу соціальних послуг Коломийчиської СВА за телефоном: 099-067-8694 або за телефоном «гарячої лінії»: 0508571893