11 квітня в Києві пройшов форум по відновленню України «Recovery Construction Forum Ukraine», у якому взяли участь представники Коломийчиської військової адміністрації. На форумі обговорили поточні виклики та ефективну координацію зусиль щодо відбудови України.

Квітневий форум об’єднав представників влади і будівельну спільноту з метою підтримки та допомоги постраждалим громадам — роз’яснення можливостей, залучення коштів на відбудову, інвестиції у розвиток, отримання консультацій з практичних питань тощо.

Перший блок обговорення був присвячений державній політиці відбудови України:

🔹Діалог з владою щодо пріоритетів відбудови та залученість інших країн світу

🔹Дискусійна панель «Державні програми підтримки та транспарентність відбудови України»

Під час другого блоку обговорили підтримку громад — від сервісу до можливостей:

🔹Діалог щодо підтримки та співпраці з громадами

🔹Дискусійна панель «Відбудова громад: можливості, планування та інновації»

В межах третього блоку зосередились на питаннях запуску процесів відбудови — регулюванні та інноваціях:

🔹Дискусійна панель «Технічне регулювання та стандарти відбудови»

Також у рамках форуму відбулися дискусійні обговорення на теми:

🔹«Сучасний девелопмент в умовах відбудови: аналітика та реалії»

🔹«Відбудова очима архітекторів: пропозиції та кейси для реалізації»

🔹«Роль бізнес-асоціацій у відбудові України»

🔹Окремо були представлені практичні кейси для громад та бізнесу щодо процесів відбудови: від проблем до рішень.

Форум пройшов під гаслом ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!