2 травня начальница Коломийчиської військової адміністрації Галина Радченко разом зі своєю заступницею Людмилою Павловою відвідали переселенців Коломийчиської громади, які проживають у місті Красноград Харківської області.

Всього у Краснограді та районі проживає 21 внутрішньо переміщений громадянин з нашої громади. 14 людей живуть у гуртожитку, решта — винаймають житло у місті та районі.

Працівники адміністрації передали переселенцям 21 упаковку державної продуктової гуманітарної допомоги, яка надійшла на хаб.

Крім того Галина Миколаївна та Людмила Павлівна поспілкувалися з людьми, обговорили нагальні проблеми, які турбують їх сьогодні. Загалом усі земляки мріють про повернення додому, з нетерпінням чекають на деокупацію території та готові відбудовувати власні будинки і рідну громаду.