В рамках місцевої програми «Захисникам і Захисницям України» третього травня пройшло засідання комісії з питань виплати одноразової грошової допомоги, де розглянули заяви від трьох військовослужбовців Коломийчиської громади, які сьогодні захищають країну.

З початку 2024 року по цій програмі з бюджету Коломийчиської адміністрації щорічну грошову допомогу отримали 28 громадян, які безпосередньо брали/беруть участь у захисті України під час війни, а також які проходять навчання у вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах, на загальну суму 336 тисяч гривень.

Реалізація програми «Громада - Захисникам і Захисницям України» продовжується. Всіх зацікавлених осіб просимо звертатися до відділу соціальних послуг Коломийчиської СВА за телефоном: 099-067-8694 або за телефоном «гарячої лінії»: 0508571893