За ініціативи Коломийчиської військової адміністрації постійно проводиться робота щодо гуманітарної допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України. Допомога військовим здійснюється за рахунок благодійних внесків працівників адміністрації та її структурних підрозділів, керівників фермерських господарств Коломийчиської громади, пересічних мешканців громади, різних благодійних фондів, з якими працює адміністрація, всіх небайдужих українців, які приєднуються до оголошених зборів на допомогу ЗСУ. Допомога надається різна за потребами самих військових — від військового спорядження до окопних свічок та продуктів.

Яку допомогу отримали наші бійці на передовій протягом 2023 року та з початку 2024 року за ініціативи Коломийчиської адміністрації:

Січень 2023 р. –  продуктові  набори та теплі в’язані шкарпетки військовослужбовцям Луганського прикордонного загону імені Героя України полковника Євгена Пікуса.

Березень 2023 р. – продукти харчування військовослужбовцям 92-ї окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка.

Травень 2023 р. – 50 плащів-дощовиків на суму 20 000 гривень військовослужбовцям 92-ї окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка.

Червень 2023 р.:

- продуктові набори та солодощі військовим 93-ої механізованої бригади «Холодний Яр»;

- 10 ємностей для питної води та 10 пакiв бутильованої води штурмовiй бригадi  «Лють» Національної поліції України;

- старлінк військовослужбовцям 92-ої окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка.

Липень 2023 р. – матеріальна допомога в сумі 10 тис. грн Сватівському  198-му окремому батальйону 111-ї окремої бригади територіальної оборони.

Вересень 2023 р.:

- 17 печей-буржуйок, теплі ковдри, посуд, солодощі 41-й окремій механізованій бригаді;

- за рахунок ініційованого збору коштів 93-й окремій механізованій бригаді «Холодний Яр» придбали та відправили теплоприціл вартістю  70 тис. грн.

Листопад 2023 р.:

- закуплені та відправлені два комплекти зимової автогуми та окопні свічки 41-й окремій механізованій бригаді;

- воїнам 44-й окремій механізованій бригаді відправили генератор, теплі ковдри, шкарпетки, маскувальну сітку та п’ять повербанків.

Грудень 2023 р.:

- для бійців 41-ї окремої механізованої бригади закупили та відправили шість колісних скатів для евакуаційного авто,  два акумулятори, окопні свічки, солодощі;

- матеріальна допомога в сумі 10 тис. грн. Сватівському 198-му окремому батальйону 111- ї окремої бригади територіальної оборони.

Лютий 2024 р. – окопні свічки бійцям 41-ї окремої механізованої бригади.

Березень 2024 р. – окопні свічки, теплі в’язані  шкарпетки військовим 77-ї окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ.

Травень 2024 р.:

- п’ять маскувальних сіток, паски, пиріжки, м’ясні вироби та інші солодощі захисникам 77-ї окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ;

- зібрано 220 тисяч гривень на тепловізійний приціл та гвинтівку для воїнів 4-ї окремої танкової бригади імені гетьмана Івана Виговського.

З бюджету Коломийчиської військової адміністрації в рамках цільової Програми «Громада - Захисникам і Захисницям» щодо надання грошової допомоги військовослужбовцям, які беруть/брали безпосередню участь у бойових діях, пов’язаних з повномасштабною війною рф проти України, за даний період вже надали грошову допомогу нашим військовим на загальну суму 588 тисяч гривень. Дія Програми продовжується.