За дорученням начальниці Коломийчиської військової адміністрації Галини Радченко 24 червня відбулася зустріч начальника відділу земельних відносин, архітектури та житлово-комунального господарства Коломийчиської СВА Михайла Гречаного з міським головою Христинівської територіальної громади Уманського району Черкаської області Миколою Наконечним.

Під час зустрічі обговорили питання щодо забезпечення, у разі необхідності, житлом внутрішньо переміщених осіб Коломийчиської громади на території Христинівської громади. Микола Наконечний дав доручення спеціалістам виконавчого комітету міськради та старостам округів провести відповідну роботу у цьому напрямку та напрацювати пропозиції щодо можливого використання приватних будинків або гуртожитків для надання тимчасового житла переселенцям нашої громади.

Також Михайло Гречаний та Микола Наконечний обговорили роботу органів місцевого самоврядування під час воєнного стану, основні виклики та шляхи їх подолання.

Результатом зустрічі стала домовленість про підписання Меморандуму про співпрацю між Коломийчиською адміністрацією та Христинівською громадою.

Під час децентралізації Христинівська міська територіальна громада утворилась в межах колишнього Христинівського району Черкаської області та об’єднує 34 населених пункти. Площа громади — 613,6 кв. км, де проживають майже 33 тисячі мешканців. Центром є місто Христинівка з населенням 10,25 тисяч осіб.