КНП «Коломийчиський ЦПМСД спільно з департаментом охорони здоров’я Луганської облдержадміністрації повідомляє, що протягом 2024 року продовжується безкоштовне санаторно-курортне лікування дітей Луганської області, які потребують оздоровлення, лікування або реабілітацію органів дихання в Державному закладі спеціалізований (спеціальний) санаторій «Косів».

Санаторій розташований в Івано-Франківської області, на мальовничому березі річки, біля карпатських гір. Вашу дитину чекає чудовий двотижневий оздоровчий відпочинок.

Для ваших дітей:

- 5 разове харчування, мінеральна вода Моршинська, киснева пінка, зрощена пшениця, карпатські чаї;

- широкий спектр оздоровчих процедур і послуг за призначенням лікаря;

- комфортні умови проживання. Теплий 3 поверховий корпус, дерев’яні автономні будиночки, кількість місць у кімнатах (від 4 до 8 дітей), сучасні зручності на поверсі.

- яскраве дозвілля. Плазмовий телевізор, Wi-Fi, дискотека щовечора, гуртки самодіяльності, спортивний майданчик, екскурсії, прогулянки по мальовничому природному ландшафту санаторію площею шість гектарів.

Контактні дані: Івано-Франківська область, Косівський район, село Смодна.

Контактна особа: Денис Шувалов тел.: +38 096 327 7084