Територію Коломийчиської громади після початку повномасштабного вторгнення покинули всі жителі. Більшість людей пережили стрес та психологічну травму через початок військових дій, переїзд до іншого місця проживання та втрату власного майна. На даний час Коломийчиська громада – одна з найбільш постраждалих, де майже два роки йдуть бойові дії.

Тому нещодавно начальниця Коломийчиської військової адміністрації Галина Радченко та директор Луганського обласного Центру соціально-психологічної допомоги Аліна Оберемок підписали Меморандум про співробітництво.

Метою Меморандуму є надання психологічної допомоги внутрішньо переміщеним особам Луганської області та постраждалим внаслідок військових дій. Також метою Меморандуму є спільна ефективна координація діяльності у сфері забезпечення гуманітарними послугами найбільш вразливих верств населення.

Яку допомогу переселенцям Луганщини надає обласний Центр соціально-психологічної допомоги

Фото без описуПРЕЗЕНТАЦІЯ