30 липня керівниці Коломийчиської військової адміністрації Галина Радченко та Людмила Павлова разом із начальником Сватівської військової адміністрації Олегом Сліпцем відвідали компактне місце проживання внутрішньо переміщених осіб Коломийчиської громади у місті Красноград Харківської області.

Всім переселенцям, які там проживають, привезли гуманітарну допомогу. З гуманітаркою допомогла Нижньодуванська військова адміністрація в рамках меморандуму про співпрацю. Галина Радченко висловила подяку партнерам за підтримку наших громадян.

Фото без описуФото без опису

Нижньодуванський гуманітарний штаб, який працює в Харкові, забезпечив продуктовими наборами від благодійного фонду «Фонд Ріната Ахметова» переселенців Коломийчиської громади, які зареєстровані та проживають на Харківщині і потребують підтримки.

Під час поїздки до Краснограду керівники адміністрацій поспілкувалися із переселенцями, відповіли на запитання та поцікавилися проблемами, які сьогодні турбують земляків.