21 день відпочивала 11-річна Марія Духновська з Коломийчиської громади у дитячому таборі «Артек», що у Пущі Водиці на Київщині.

Відпочинок тривав з 21 липня по 10 серпня за державний кошт. За словами дівчинки, умови перебування в дитячому центрі «Артек» дуже комфортні, а програма відпочинку – насичена.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Цього року відпочили та оздоровилися 11 дітей Коломийчиської громади. Відпочивали діти в рамках місцевої цільової Програми оздоровлення та літнього відпочинку дітей на 2024 рік. Всього в цьому році з бюджету Коломийчиської адміністрації на оздоровлення дітей витратили 198,4 тисячі гривень. Двоє дітей з пільгових категорій відпочивали за рахунок державного бюджету.

Коломийчиська військова адміністрація продовжує прийом заявок на літній відпочинок дітей. Усіх зацікавлених осіб просимо звертатися за телефонами: 098 122 7660 (Олександра Маслякова) або за телефоном «гарячої лінії»: 050 857 1893.