31 серпня працівники Коломийчиської сільської військової адміністрації взяли участь у Всеукраїнському забігу «Шаную воїнів. Біжу за Героїв України».

У Харкові під час забігу до представників Коломийчиської адміністрації на чолі з начальницею Галиною Радченко приєдналися директорки Куземівського, Красноріченського та Троїцького навчальних закладів.

Перед початком забігу учасники вшанували хвилиною мовчання українських воїнів, полеглих в боях за свободу та незалежність України.

Цього дня решта працівників адміністрації та жителів Коломийчиської громади приєдналися до забігу за місцем свого тимчасового проживання - у Київській області, Львові, Хмельницькому та інших населених пунктах.

Вічна слава та шана Героям!

Слава Нації!

Слава Україні!