Перелік найбільш популярних та доступних ресурсів, які допоможуть отримати безкоштовну психологічну допомогу людям, котрі постраждали від війни або потребують допомоги для подолання стресу.

Фото без опису

  1. ХАБ СТІЙКОСТІ. Це платформа підтримки від благодійного фонду «Брейнкульт» і ГО «Фундація Суспільність». Ви можете знайти психологічні поради або записатися на відеоконсультацію з фахівцем. Зареєструватися можна за посиланням.
  2. СИЛЬНІ. Цей благодійний фонд надає психологічну допомогу постраждалим від сексуального насилля під час війни. Для фонду працюють клінічні психологи, психотерапевти та психіатри, які безкоштовно проводять лікувальні сеанси. Фонд також допомагає організувати юридичні консультації та оплатити медичні послуги. Оформити заявку можна за цим посиланням.
  3. TellMe (РОЗКАЖИ МЕНІ). На цій інтернет-платформі можна отримати безкоштовні консультації тривалістю 30-60 хвилин. Звертатися по допомогу можуть люди, котрі відчувають тривогу, апатію, панічні атаки чи інші прояви депресії. У заявці потрібно описати ваші проблеми, щоб працівники платформи підібрали відповідного фахівця. Подати заявку можна за посиланням.
  4. ПОРУЧ. Спільна ініціатива МОН, ЮНІСЕФ, Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії та ГО «ВГЦ «Волонтер». Мета проєкту – надати психологічні консультації для підлітків та їх батьків, а також вчителів. Консультації проходять у груповій формі на платформі «Zoom».
  5. UA Mental Help
    Онлайн-платформа для безкоштовної психологічної допомоги українцям під час війни. Психологи працюють із тривожними станами, депресією, ПТСР.
    Отримати допомогу
  6. Teplo
    Психолог онлайн. Мобільний застосунок, який допомагає підібрати психолога для індивідуальних онлайн-консультацій.
    Завантажити застосунок
  7. Лінія підтримки Національної психологічної асоціації
    Гаряча лінія для безкоштовних консультацій українців: 0 800 100 102 (щодня з 10:00 до 20:00)​
  8. Психологічна гаряча лінія Lifeline Ukraine
    Підтримка з питань кризових ситуацій та профілактики суїцидів: 096 260 15 75
  9. Центр "Open Doors"
    Підтримка людей, що постраждали від травм під час війни, включаючи військовослужбовців і їхніх сімей..
    Зареєструватися можна по посиланням
    https://odukraine.com/en/home-page-2/
  10. Онлайн служба екстреної психологічної допомоги GOTOHELP
    Платформа, що пропонує психологічну допомогу українцям 24/7 через Telegram або відеочати. Скористатися допомогою психологів-волонтерів тут можуть лише ті українці, яким необхідна психологічна допомога внаслідок воєнних дій в Україні. Деталі за посиланням https://psychological-helpdesk.com/directory/gotohelp-eu/
  11. SafeWomenHUB
    Платформа для психологічної допомоги жінкам, постраждалим від війни, включаючи боротьбу з насильством. Інформація за посиланням https://www.instagram.com/safewomanhub/?igshid=Yzg5MTU1MDY%3D
  12. "ЇЇ підтримка" від Wonderzine Україна
    Безкоштовна допомога для жінок і представників ЛГБТ-спільноти. Видання Ви можете отримати три сесії з психологом. Для цього необхідно подати заяву у чат-боті.
  13. Психологічний центр "InNikos" (Київ)
    Безкоштовна психоемоційна підтримка за участі собак (каністерапія) для постраждалих від війни в Україні військових і цивільних громадян.
    Записатися на сесію